top of page

מדיניות החנות -STORE POLICY

סקירה כללית

אתר זה מופעל על ידי רן בן-אלי . לאורך האתר, המונחים "אנחנו", "אותנו" ו "שלנו" מתייחסים אל רן בן-אלי.

רן בן-אלי  הוא הבעלים של  אתר זה, כולל כל המידע, הכלים והשירותים המופיעים באתר זה ומיועדים לך ועבורך, המשתמש וזה  מותנה בקבלתך את כל התנאים, התנאים, המדיניות וההודעות המפורטים כאן.

על ידי ביקור באתר שלנו ו / או ברכישת משהו מאיתנו, אתה מסכים להיות כפוף לתנאים וההגבלות הבאים ("תנאי השירות", "תנאים")

אנא קרא בעיון את התנאים וההגבלות לפני הכניסה לאתר שלנו או באמצעותו. על ידי גישה או שימוש בכל חלק של האתר, אתה מסכים להיות כפוף לתנאים ולהגבלות אלה. אם אינך מסכים לכל התנאים וההגבלות של הסכם זה, אינך רשאי לגשת לאתר או להשתמש בשירותים כלשהם. אם התנאים וההגבלות האלה נחשבים להצעה, הקבלה מוגבלת במפורש לתנאים והגבלות אלה.

החנות שלנו מאוחסנת בWIX  והם אלו המספקים לנו את פלטפורמת המסחר האלקטרוני המקוון שמאפשר לנו למכור את המוצרים והשירותים שלנו לך.

אבטחה ופרטיות

 תנאי חנות מקוונת

על ידי הסכמתך לתנאים ולהגבלות אלה, אתה מצהיר כי הנך בגיר וכי כרטיס האשראי המחויב הוא על שמך. 
אין להעביר וירוסים או כל קוד בעל אופי הרסני. 
הפרה או הפרה של אחד מהתנאים יגרום להפסקה מיידית של השירותים שלך.

תנאים כלליים 
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לשירות למישהו מכל סיבה שהיא בכל עת. 
אתה מבין שהתוכן שלך (לא כולל פרטי כרטיס אשראי), עשוי להיות מועבר ללא הצפנה ולכלול (א) שידורים ברשתות שונות; וכן) ב (שינויים כדי להתאים ולהסתגל לדרישות הטכניות של חיבור רשתות או התקנים. פרטי כרטיס האשראי מוצפנים תמיד במהלך ההעברה ברשתות. 
הנכם מסכימים לא לשכפל, להעתיק, למכור, כל חלק של השירות, את השימוש בשירות, או את הגישה לשירות או כל מגע באתר באמצעותו ניתן השירות, ללא קבלת אישור מפורש מאתנו . 
הכותרות המשמשות בהסכם זה נכללות לנוחות בלבד ולא יגבילו או ישפיעו על תנאים אלה.

 דיוק, שלמות וזמניות של מידע

אנחנו לא אחראים אם המידע זמין באתר זה אינו מדויק, שלם או נוכחי. החומר באתר זה מסופק למידע כללי בלבד ואין להסתמך עליו או לשמש כבסיס היחיד לקבלת החלטות ללא התייעצות עם מקורות מידע ראשוניים, מדויקים יותר, מלאים יותר או מעודכנים יותר. כל הסתמכות על החומר באתר זה היא על אחריותך בלבד. 
אתר זה עשוי להכיל מידע היסטורי מסוים. מידע היסטורי, בהכרח, אינו שוטף והוא מסופק רק עבור ההפניה שלך. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את התוכן של אתר זה בכל עת, אך אין לנו כל מחויבות לעדכן כל מידע באתר שלנו. אתה מסכים כי באחריותך לפקח על שינויים באתר שלנו.

שרות ומכירה

 שינויים בשירות ובמחירים 
המחירים של המוצרים שלנו כפופים לשינוי ללא הודעה מוקדמת. 
אנו שומרים לעצמנו את הזכות בכל עת לשנות או להפסיק את השירות (או כל חלק או תוכן ממנו) ללא הודעה מוקדמת בכל עת. לא נהיה אחראים כלפיך או כלפי צד שלישי כלשהו בגין כל שינוי, שינוי במחיר, השעיה או הפסקה של השירות.


מוצרים או שירותים מסוימים עשויים להיות זמינים באופן בלעדי באינטרנט דרך האתר. למוצרים או לשירותים אלה עשויים להיות כמויות מוגבלות והם כפופים להחזרה או להחלפה בלבד בהתאם למדיניות ההחזרות שלנו. 
עשינו כל מאמץ להציג במדויק ככל האפשר את הצבעים והתמונות של המוצרים שלנו המופיעים בחנות. אנחנו לא יכולים להבטיח כי צג המחשב של המסך של כל צבע יהיה מדויק. 

כל ההדפסות נעשות באיכות מעולה והמוצרים נארזים בגליל ( לתמונות גדולות ) או במעטפה גדולה ( לתמונות קטנות) והם ישלחו בדואר ישראל לבית הלקוח עד 14 ימי עסקים. 
אנו שומרים לעצמנו את הזכות, אך אינם מחויבים, להגביל את המכירות של המוצרים או השירותים שלנו לכל אדם, אזור גיאוגרפי או תחום שיפוט. אנו עשויים לממש את הזכות הזו על בסיס כל מקרה לגופו. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל את הכמויות של כל המוצרים שאנו מציעים. כל התיאורים של מוצרים או תמחור מוצרים ניתנים לשינוי בכל עת ללא הודעה מוקדמת, על פי שיקול דעתנו הבלעדי. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק למכור כל מוצר בכל עת. 
 

 דיוק פרטי החשבונות וחשבונות

אתה מסכים לספק את פרטי הרכש והחשבון הנוכחיים, המלאים והמדויקים עבור כל הרכישות שבוצעו בחנות שלנו. אתה מסכים לעדכן במהירות את החשבון שלך ומידע אחר, כולל כתובת האימייל שלך ומספרי כרטיסי האשראי ומועדי התפוגה, כדי שנוכל להשלים את העסקאות שלך וליצור איתך קשר לפי הצורך.

לפרטים נוספים, עיין במדיניות ההחזרים שלנו

שיטות תשלום 

כרטיסי אשראי ֿֿ| דביט  , פייפאל , תשלום אופליין ביט או פייבוקס 

פניות ושאלות 

טלפון  0544864312

דוא"ל  ran@moonstation.net

bottom of page