פרק 14 -  התפתחות, הצלחה ומה שחשוב באמת

  • YouTube
  • Facebook
  • Spotify
  • Instagram
פרק 14.jpg
פודקאסט- תחנת ירח - פרק 14 - על התפתחות עצמית והצלחה

הפרק הארבעה עשר של הפודקאסט עוסק  בנושא : התפתחות, הצלחה ומה שחשוב באמת..  אסביר את השקפת העולם שלי לגבי התפתחות עצמית ומהות החיפוש אחר העצמי המודע והמאוחד עם הכלל, הסדר והארגון העצמי הנדרש עבור ההתפתחות העצמית והאיזון בין גישה חסרת דאגות לבין משמעת עצמית חזקה ונוכחת. נדבר על שליטה, הצורך בהפרדה בין טפל ועיקר ומהי הצלחה אמיתית, כיצד היא נמדדת ולמה אנחנו מחונכים להיות מכוונים רק לתוצאה ולא לחווית הדרך.

הפרק מתחיל בתרגיל קצר של דימיון מודרך המתאר את המפגש עם העצמי ומבהיר את הנוכחות שלו, מדגיש את הצורך בחוויות רוחניות על מנת לרופף את הקושי הכרוך בהתנהלות בעולם הזה, הצורך בהרחבת הגבולות ובוודאי בהרחבת הפרספקטיבה והראיה הכוללת תוך שימת דגש על מה שחשוב ונכון באמת להתפתחות הרוחנית שלנו. אתאר את הדרך האפשרית כאחת מיני רבות בהתפתחות העצמית ואילו דגשים על האדם להניח ולשים את תשומת ליבו עליהם. אדבר על חשיבות ההרגשה שלנו בזמן הווה וכיצד היא מוסטת ע"י התעסקות ומוטרדות מהשלום שבעתיד. נדבר על הצורך באיזון וכיצד הטבע החיצוני וכל מה שסובב אותנו מניע אירועים ומצבים לתוך חיינו ובוחן את האופי שלנו ואת ההרגשה שממנה נגזרת גם התגובה וההתייחסות שלנו למצבים השונים.

נדבר על המושג כניעה, על הרמוניה ואיזון, על סדר וארגון ועל שליטה ובאילו מצבים היא נחוצה והכרחית. לסיום אסביר כיצד ההכרה וההודיה שלך לעצמך על תהליך ההתפתחות שנעשה או מתרחש כעת, הקבלה של האי וודאות כעובדה והניסיון שהצתבר, מאפשרים להתמזג אל ההרגשה שאנחנו מאושרים.

אתם מוזמנים בשמחה להאזין לפרק כאן באתר ( בנגן למעלה) או באפליקציה שבה אתם מאזינים:

"תחנת ירח"  בספוטיפיי, אפל פודקאסט (ITunes) וגוגל פודקאסט ואשמח אם תשתפו אותו :)

אם אתם מאזינים דרך האתר בטלפון הנייד, הרצף יקטע לכם כאשר הטלפון ינעל, לכן מומלץ להאזין באחת האפליקציות או במחשב.

Apple podcasts.jpg
google podcasts.jpg
spotify.jpg