פרק 22 - לשחרר את העבר

  • YouTube
  • Facebook
  • Spotify
  • Instagram
פרק 22.jpg
FINאיור פרק 22.jpg

הפרק ה 22 של הפודקאסט עוסק בנושא: לשחרר את העבר שלנו.

כולנו מתמודדים עם העבר  ועם אירועים שהשפיעו על החיים ואף עזרו לעצב את תפיסת העולם כמו גם את ההתנהגות, הרגשות ודרך המחשבה שלנו. הפרק הזה נפתח בשאלה שהופנתה אל הפודקאסט ע"י מאזינה שמספרת על אירועים שעברה בעברה וכיצד הוא עיצב את האישיות שלה לאישה אשר נמנעת מביטויי כעס והפך אותה לטיפוס שמרצה אחרים ומפחד מביקורת.

אסביר בפרק הזה את הצורך לבחור במניע ארצי או רוחני ומהו ההבדל ביניהם וגם מהם התנאים שהם דורשים כמו גם ההשלכות של בחירה זו עלינו ועל המודעות והתודעה שלנו. אסביר את נושא האחריות האישית והבחירה בהקשר של ילדים ולמה עליהם חלים כללים אחרים כאשר בוחנים את הדרך הרוחנית.

נדבר על הקושי של אנשים להתמודד עם אירועים בעבר ועם ההשלכות שלהם וכיצד רבים מנסים למחוק או לעשות ריסטרט על החיים כולם או על אירועים נקודתיים , למחוק אירועים או תכונות מהאישיות שלהם שהם תופסים כשליליים וואסביר כיצד ניתן למצוא את האיזון הנכון בתוך עצמך ולשנות את ההתייחסות וההרגשה שלך כלפי האירוע אחרי שהבנת את המהות והשיעור שלו ואז ניתן להתבונן בו דרך עיני העתיד ולשנות את התגובה וההתייחסות שלך לאותו אירוע וכך לשנות למעשה את מה שהתרחש בעבר.

נדבר על השפעת הפחדים, הכעס והרצון לרצות אחרים, להפוך את היוצרות ולשים את האחדות עם אחרים כמטרה יחידה שהינה למעשה ניסיון לקיצור דרך אשר גורם להתרחקות מן העצמי שמבקש להתממש על פי דרכו.

 

אתם מוזמנים בשמחה להאזין לפרק כאן באתר ( בנגן למעלה) או באפליקציה שבה אתם מאזינים:

"תחנת ירח"  בספוטיפיי, אפל פודקאסט (ITunes) וגוגל פודקאסט ואשמח אם תשתפו אותו :)

אם אתם מאזינים דרך האתר בטלפון הנייד, הרצף יקטע לכם כאשר הטלפון ינעל, לכן מומלץ להאזין באחת האפליקציות או במחשב.

Apple podcasts.jpg
google podcasts.jpg
spotify.jpg