פרק 7 - ריפוי ואיזון

  • YouTube
  • Facebook
  • Spotify
  • Instagram
פרק 7.jpg
פודקאסט תחנת ירח פרק 7 ריפוי ואיזון

הפרק השביעי של הפודקאסט עוסק בנושא ריפוי ואיזון. נדבר על הגישה של הרפואה הקונבנציונלית  מול הגישה של הרפואה ההוליסטית ואסביר שהמקור של הריפוי ההוליסטי נשען על האיזון ברמה הנפשית, רגשית, מנטלית ורוחנית. נדבר על חשיבות האיזון כמקור וכבסיס לריפוי וגם מהי אנרגיה או צ'י. מה חשיבותה של הזרימה החופשית וכיצד ניתן לתאם את פעולתה. אסביר כיצד נוצרת מחלה או תופעה גופנית ומהו הסיבה והמקור שלה.

 המחלה מפרה את האיזון  הפנימי ולמעשה מחייבת אותנו לרדוף אחריו, אחרי שהאדם מאבד את האיזון שלו הוא סובל ומתחיל מרדף להשבת האיזון שלו וחיפוש ארוך ומתסכל להבנת הסיבה של המחלות והתופעות שבאות  לידי ביטוי בהקנית הרגלים ופעולות שמטרתם להיטיב את מצבו ולהחזיר את האיזון אך הרבה פעמים זה מלווה בהקצנה וההרגל הופך להיות הנושא המרכזי, תוך התעלמות מהסיבה האמיתית לפרוץ המחלה או הסיבה שבגינה  מתקיים חוסר האיזון.

אביא דוגמאות מעולם הריפוי ההוליסטי ומהרפואה הסינית שבה אני עוסק, נדבר גם על אקולוגיה ועל ריפוי עצמי אשר מתייחס גם אל ריפוי תפיסת העולם שלנו והחשיבה החיובית ולא רק לתופעות הגופניות והנפשיות. נדבר על חוליי החברה ומהי ההשפעה עלינו כיחידים וכאינדיבידואלים בתוך החברה הז,  ולסיום מהי הדרך הנכונה להגיע לריפוי ואיזון ומהי המודעות הנדרשת.  תוכלו  לקרוא עוד על רפואה סינית באתר שלי בנושא.

אתם מוזמנים בשמחה להאזין לפרק כאן באתר ( בנגן למעלה) או באפליקציה שבה אתם מאזינים:

"תחנת ירח"  בספוטיפיי, אפל פודקאסט (ITunes) וגוגל פודקאסט ואשמח אם תשתפו אותו :)

אם אתם מאזינים דרך האתר בטלפון הנייד, הרצף יקטע לכם כאשר הטלפון ינעל, לכן מומלץ להאזין באחת האפליקציות או במחשב.

Apple podcasts.jpg
google podcasts.jpg
spotify.jpg