פרק 4 - מהי זוגיות ? - חלק 1

  • YouTube
  • Facebook
  • Spotify
  • Instagram
פרק 4.jpg

פרק 5 - מהי זוגיות ? - חלק 2

פרק 5.jpg
פודקאסט תחנת ירח פרק 4, 5 מהי זוגיות

הפרק הרביעי והחמישי של הפודקאסט (חלק 1+2) עוסק בנושא זוגיות ומערכות יחסים, נושא שאני מאמין כי הוא מעניין רבים ונתבקשתי לדבר עליו.  נפתח כרגיל בסיפור קצר המתאר מערכת יחסים זוגית בין זוג  המממש את הזוגיות שלו דרך הסימבול של עבודתם המשותפת בגינת ביתם וכיצד הם מתאמים ביניהם את העשייה, המטרה המשותפת ואת הקצב והיצירה המשותפת שלהם.

נדבר על האפשרויות העומדות בפני אלו המחפשים או נמצאים בזוגיות וכיצד לתאם בינם לבין מערכת הציפיות המערימה קשיים.

אסביר מהי זוגיות ומהם המאפיינים שלה דרך תיאור של המרחב שכל אחד מבקש לעצמו וגם של השביל הזוגי הקשור לבחירה שלהם מבחינת קירבה, יצירה , מיניות, התאמה, צרכים , תשוקות ושאיפות. אתאר מהו העומק של הזוגיות מבחינת קירבה וקשר של נשמות קרובות ומשלימות  ומהו הקצב של הזוגיות המאפיין את יכולת ההתקדמות המשותפת בתוך הקשר הזוגי וגם מהו גובה היצירה של הזוגיות מבחינת יצירה משותפת ברמה של הגוף כמיניות או ברמה של הנפש והנשמה ומהו סך גודל החוויה. למה לבני זוג חשוב לחוות כחוויה זוגית גדולה ככל שניתן?

אסביר על המורכבות הרגשית במערכת יחסים זוגית, האיזון או חוסר האיזון בקבלה ונתינה שהוא הפרמטר העיקרי לדיסהרמוניה במערכות יחסים וגם על תפקידו של הלב המכיל גם את האהבה שהינה ללא תנאי ולא תמיד יכולה להתבטא בשל רצונו של האגו , מלחמות שליטה והפגיעות בשדה הנישואין והזוגיות. אשאל איך אתם מסתדרים במרחב הזוגי שלכם או מהי היכולת ואיכות החיבור ביניכם ? נעבור דרך הנקודות השונות, האתגרים והמטרה והכמיהה לחוויה גדולה ככל שניתן וכיצד לתאם את איכות ושלמות החיבור ביניכם.

אתם מוזמנים בשמחה להאזין לפרק כאן באתר ( בנגן למעלה) או באפליקציה שבה אתם מאזינים:

"תחנת ירח"  בספוטיפיי, אפל פודקאסט (ITunes) וגוגל פודקאסט ואשמח אם תשתפו אותו :)

אם אתם מאזינים דרך האתר בטלפון הנייד, הרצף יקטע לכם כאשר הטלפון ינעל, לכן מומלץ להאזין באחת האפליקציות או במחשב.

Apple podcasts.jpg
google podcasts.jpg
spotify.jpg